Фітостіни з моху - сучасно, затишно, практично!

Кожна людина має потребу відчувати близькість із природою, особливо якщо вона живе у великому місті. Саме тому велику популярність у наш час має декорування стінок зеленими рослинами.
Компанія Moss Nature пропонує креативне рішення – створити в офісі, ресторані чи житловій кімнаті острівець живої природи – фітостену зі стабілізованого моху.

Працюємо супер швидко!
Ми виконаємо роботу менше ніж за 48 годин!

У чому краса фітостін

Покрити мохом можна як вертикальну, і горизонтальну поверхню. При цьому площа стіни може бути будь-якою. Фітостіни є кращим варіантом озеленення приміщень, оскільки мають цінні переваги.

  1. Простота догляду. Стабілізовані рослини не потребують поливу. Досить іноді просто здувати з них пил і берегти їх від прямих сонячних променів.
  2. Екологічність. Хоча мох піддається спеціальної обробки, він є повністю безпечним для здоров’я та не викликає алергії.
  3. Довговічність. Після стабілізації всі біологічні процеси моху припиняються, тому фітопанель може залишатися яскравою і зберігати свою форму протягом 8-10 років.
  4. Універсальність для будь-якого інтер’єру. Дизайнери компанії Moss Nature створять фітостену, яка ідеально доповнюватиме інтер’єр приміщення, якого б він не був стилю.
  5. Можливість втілити в життя навіть найсміливіші дизайнерські ідеї. Це можна досягти завдяки тому, що таку картину можна виготовити за індивідуальним замовленням, з урахуванням усіх побажань та переваг замовника.

Бажаєте обговорити ваш проект?

Як створюються фітостіни

Для створення зеленого декору використовують різні види моху, а також деякі рослини. Компанія Moss Nature створює свої композиції з моху. Кольорова гама моху та рослин дуже широка, починаючи з білого, закінчуючи яскраво жовтим, синім або фіолетовим відтінками. Однак класичною є зелена гамма. Для посилення кольору можна замовити монтаж світлодіодного підсвічування.

Як замовити фітостіну

У каталозі сайту є можливість розглянути кожен вид моху, а також побачити зразки готових фітостен. Розмір, колір та дизайн картини замовник вибирає сам. Готовий виріб відправляється поштою або монтується нашими фахівцями, залежно від побажань клієнта. Для отримання додаткової інформації можна зателефонувати або написати нашому консультанту, який одразу відповість на всі запитання.