Картини зі стабілізованого моху

Сьогодні все більше людей шукають креативні рішення інтер’єру, які б зближали людину з природою, але при цьому віяли простотою та сучасністю. Для любителів унікального дизайну в приміщеннях компанія Moss Nature пропонує картини зі стабілізованого моху. Їх можна замовити для особистого використання, або як подарунок, якому точно будуть раді.

АКЦІЯ!
Безкоштовна доставка при купівлі товару від 3000 грн (акція діє до 01.04)

Особливості картин з моху

Картини з моху можуть бути різних розмірів і форм. Вони підходять для будь-якого інтер’єру і можуть прикрасити офіс, ресторан, зимовий сад, житлову кімнату, кухню і навіть ванну. Іноді може бути достатньо однієї картини, а в деяких випадках дуже ефектно виглядає комбінація двох і більше виробів.

картина из мах в интерьере4

1

Матеріал є екологічно чистим, не шкодить здоров’ю людини та навколишньому середовищу.

2

Термін експлуатації такого виробу сягає 10 років.

картина из мха22

3

Мох не потребує поливу. Догляд за ним полягає в тому, щоб час від часу прибирати пил за допомогою м’якої вологої серветки. І робити це доведеться не часто, оскільки матеріал має антистатичні властивості.

картина из мха киев5

4

Технологія обробки моху дозволяє фарбувати його у будь-який колір, тому є свобода для втілення різних ідей.

Важливо пам'ятати!

Щоб стабілізований мох добре зберігав свій колір та форму, потрібно берегти його від прямого сонячного світла, а також не розміщувати поблизу опалювальних приладів. Вологість повітря в приміщенні повинна бути в межах від 45% до 55%, а температура – від 5°С до 28°С.

Види моху

Картина може бути складена з таких видів моху:

  • папоротевого;
  • кочкового;
  • плоского;
  • ягеля;
  • провансу.

Картина може бути складена виключно з одного виду моху, або комбінована. Її вартість залежить від видів моху, складності роботи та рамки. Декор часто доповнюється стабілізованими рослинами, такими як плющ, гортензія, амарант або папороть.

Бажаєте обговорити ваш проект?

Чому варто купити фітокартину?

Ознайомитись з характеристиками кожного виду моху можна на сайті компанії Moss Nature. Також там представлені зразки картин. Дизайнери компанії створять картину повністю відповідно до побажань замовника, а також з огляду на інтер’єр, в якому вона перебуватиме.

При необхідності наші співробітники доповнять картину світлодіодним підсвічуванням, а також проведуть монтаж. Для отримання більш детальної інформації можна звернутися до менеджера компанії, зателефонувавши або написавши йому на сайті.