Про компанію Moss Nature

Ми займаємося відносно новою течією в оформленні інтер’єрів –  декором приміщень стабілізованим мохом

Чому звернутися до нас – найкраще рішення

Компанія Moss Nature займається стабілізацією та продажем моху, а також створенням декору з нього вже 4 роки. Наша мета – робити життя наших клієнтів красивішим. Натхненні цією ідеєю ми виконали сотні замовлень, задовольнивши побажання кожного клієнта. Щоб виріб із моху подобався замовнику, ми завжди надсилаємо фото його чорнової версії для підтвердження чи коригування. Завдяки цьому ми можемо задовольнити всі побажання клієнта майже не змінюючи терміни виконання замовлень.

Ми гарантуємо якість та довговічність наших виробів. Наші вироби можуть прослужити вам від 5 до 10 років

Наші менеджери завжди на зв’язку, і будь-якої миті можуть відповісти на всі запитання клієнта

Наші співробітники завжди вчасно надсилають замовлення

Наші дизайнери працюють не за шаблоном, а створюють авторські рішення для того, щоб кожен виріб був унікальним.

Постійні знижки для наших клієнтів

Наша компанія гарантує відновлення ваших виробів у разі втрати ними кольору або пошкодження окремих частин.

Бажаєте обговорити ваш проект?

Великий вибір

У нас можна придбати стабілізований мох різних видів, а також рослини, квіти та готові вироби з них. Ось основні види товарів, які можна побачити у каталозі сайту. Палітра товару дуже різноманітна: колір моху може бути жовтим, помаранчевим, червоним, синім, фіолетовим, коричневим та навіть чорним. Також у нас можна замовити готовий декор з моху, наприклад, картину, панно, кашпо, логотип тощо. Зразки таких виробів можна побачити у каталозі сайту. Щоб замовити мох чи виріб із нього, потрібно просто написати або зателефонувати до нашого менеджера. Він вислухає ваші побажання та відповість на всі запитання.

Доставка товарів здійснюється в будь-яку точку країни, або навіть за її межі, поштовою службою, яку вибере клієнт, включаючи Нову Пошту, УкрПошту, Ін-Тайм, Делівері та інші.

Послуги компанії Moss Nature

картина из мха22

1

Картини та панно з моху

Вартість такого виробу залежить від розміру замовлення, видів моху, наявності рамки та підсвічування, а також термінів виконання замовлення.

вертикальное озеленение2

2

Декорування приміщень

Відмінно пасує для озеленення офісів, готелів, клінік, ресторанів і кафе. Покращує вигляд приміщення, позитивно впливає на настрій та працездатність відвідувачів.

вертикальное озеленение23

3

Вертикальне озеленення

Залежно від побажань клієнта, а також особливостей приміщення, озеленення може бути повним або частковим. Виконання такого замовлення може тривати від 14 до 20 днів, залежно від складності проекту.

часы из мха киев купить11

4

Виготовлення годинників та колб

Дізнатися точну вартість бажаного виробу або товару можна у нашого менеджера, написавши або зателефонувавши до нього.

Доставка по Україні та не тільки

Ми доставимо замовлення до будь-якої точки світу, використовуючи послуги Нової Пошти, УкрПошти, поштової служби Делівері, Ін-Тайм та інших, відповідно до побажань клієнта.