Стабілізований мох у горщику

Мох у горщику чи кашпо – одне з найкращих рішень… У нашому магазині завжди найкраща ціна на ці вироби з моху

Причини купити мох у горщику

Здавалося б маленька деталь у декорі, а скільки енергетики та користі можна отримати, просто дивлячись на неї! Ви можете купити кашпо прямо зараз у нашому онлайн магазині.

1

Такий вид доповнення декору в наш час набув величезної популярності, тому якщо хочеш бути в тренді – кашпо з мохом надасть тобі родзинок.

стабилизированный мох в кашпо украина

2

Потрібно докладати навіть мінімальних зусиль, щоб  доглядати за таким живим декором! Чому? А все тому що поміщений у горщик стабілізований мох не потребує жодного догляду. І це просто ідеально, хіба не так?

мох в горшке купить украина1

3

Ви можете вибрати будь-який колір моху. Чому це важливо? Як нам усім відомо майже всі кольори в природі впливають на наш настрій та емоції. Наприклад, зелений колір дарує спокій та розслаблення; фіолетовий – сприяє натхненню; і т.д.

мох в горшке купить киев22

4

І головне: у нас хороша ціна на мох у горщику. Доставляємо Україною в такі міста, як Київ, Харків, Одеса, Дніпро та інші.

Бажаєте обговорити ваш проект?

Лідер декоративних виробів

До якого типу особистості належиш ти?
Наші роботи особливі тим, що незалежно від того, який тип сприйняття у тебе, ти знайдеш саме те, що принесе тобі позитивне енергетичне посилання, а це найголовніше! У цій статті ми напишемо про такий тип, як Аудіали!

Людям з таким сприйняттям середовища, а в даному випадку інтер’єру – комфортно буде в стилі мінімалізму або хай-теку. Тому в нашому асортименті є великий вибір декоративних виробів саме в даному стилі. Одним із таких є – «мох у горщику», або на його ще говорять кашпо з мохом!

Сам горщик відрізняється тим, що його мета – підкреслити декоративну функцію! Цікавий факт – такий вид горщиків вважається – коштовністю яку навіть колекціонують!

Вас можливо цікавить питання чому саме – мох у кашпо?! Насправді причин багато, але ми поговоримо про найголовніші …