Умови обміну та повернення

Закон про захист прав споживачів передбачає право покупця повернути товар належної якості, який не підійшов за своєю формою, кольором та іншими індивідуальними характеристиками, протягом 14 днів з дня, наступного за покупкою.

Цей закон поширюється на непродовольчі товари належної якості. До таких товарів належать товари з розділу горщики для рослин.

Кімнатні рослини, декоративний мох, зрізані квіти відносяться до категорії товарів “продукція тваринництва і рослинництва” і не підлягають поверненню.

Товари, які підлягають поверненню, ви можете повернути протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки. Такий товар не повинен бути у використанні і зобов’язаний зберегти свій товарний вигляд, упаковку, етикетки, бирки тощо.

Повернення коштів буде здійснено таким самим способом, як здійснювалася оплата протягом 5 банківських днів.

При поверненні товару, сума сплачена за транспортування товару в ту і іншу сторону оплачує покупець.

Порядок повернення товарів

  1. Повідомте про намір повернути товар менеджеру;
  2. Надішліть товар, отриманий при отриманні товару чек або ТТН на відділення Нової Пошти;
  3. Повідомте менеджеру номер ТТН.

Також ви можете самостійно привезти товар до нас в офіс.

Умови повернення

  1. Заборонено обклеювати товар і оригінальну упаковку скотчем;

  2. Усі товари мають бути упаковані в стрейч-плівку. Якщо товар складається з декількох частин, кожна частина має бути обмотана окремо;

  3. Заборонено відправляти товар післяплатою;

  4. Доставку товару оплачуєте Ви (крім випадків нашої помилки або товарів з дефектом).

Повернення грошових коштів

Повернення коштів відбувається від 2 до 5 робочих днів, після отримання нами товару. За цей час ми робимо експертизу та огляд. Повернення коштів відбувається на тим же способом, яким відбувалася оплата.

Гарантійний термін

Компанія Mossnature здійснює продаж тільки високоякісних товарів. На більшу частину товарів ми надаємо гарантію. Для різних груп товарів і торгових марок існує свій тип та термін гарантійних зобов’язань. Ми наполегливо рекомендуємо при покупці уточнювати термін гарантії у вашого менеджера.