Догляд за мохом

Для того, щоб внести в життя яскраві фарби, багато людей прикрашають свої будинки, робочі місця та інші приміщення, живими рослинами. Найневибагливішим і неймовірно красивим зеленим декором є стабілізований мох, який останнім часом набирає все більшої популярності.

Особливості стабілізованих рослин

Стабілізовані рослини є практичним, вигідним та креативним варіантом озеленення приміщення, оскільки мають такі характеристики:
  • легкість у догляді; безпека для здоров’я та навколишнього середовища;
  • тривалий термін застосування;
  • сучасний та модний вигляд, який водночас зближує з природою та знімає стрес;
  • можливість створення декору для приміщення, виконаного в будь-якому стилі, з урахуванням індивідуальних ідей клієнта.
Стабілізовані рослини бувають різних видів, і можуть бути забарвлені у найрізноманітніші кольори. З них виготовляються панно, картини, логотипи компаній, годинники та багато інших елементів декору.

Бажаєте замовити безкоштовну консультацію?

Як правильно доглядати за мохом

Стабілізований мох є невибагливим видом декору, що не потребує особливого догляду. Але щоб він зберігав свою свіжість і яскравість кольору якомога довше, деякі правила все-таки потрібно дотримуватися.
  1. Щоб фіто стіна не тьмяніла і не висихала, вологість повітря в приміщенні має перевищувати 40%. Якщо повітря сухе, підтримувати такий рівень вологості можна за допомогою побутового зволожувача або ємності з водою. Такі заходи будуть корисні не тільки для рослин, а й для здоров’я мешканців.
  2. Не слід розташовувати фітокартину поблизу батареї, кондиціонера або іншої техніки, яка сприяє висушуванню повітря, внаслідок чого рослини тьмяніють.
  3. Іноді (один раз на місяць, або навіть рідше) з моху необхідно знімати пил. Робити це можна м’якою волоткою або холодним обдуванням.
  4. Стабілізований мох боїться води, тому розташовувати його потрібно подалі від змішувачів тощо.
  5. Фітопанелі не можна розміщувати там, де на них потрапить пряме сонячне світло, оскільки від цього мох може втратити насиченість кольору.
  6. Важливо оберігати рослини від механічних пошкоджень, а також не чіпати їх руками без потреби, щоб вони не втратили форму та пружність.
При виконанні цих простих рекомендацій декор зі стабілізованого моху залишатиметься яскравим та живим до 10 років. Така прикраса інтер’єру ніколи не набридає, оскільки вона не тільки створює затишок, але також розслаблює та піднімає настрій.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.